3D NÁVRHY KOUPELENinteraktivní grafické návrhy koupelen

Profesionální design Vaší koupelny

Nevíte, kam umístit vanu, jaké zvolit obklady nebo koupelnové doplňky? Nechte si od nás zpracovat profesionální 3D vizualizaci ve formě počítačové simulace v programu ArCon.

Dokonalá 3D simulace koupelny umožní klientovi nahlédnout na detailní vzhled budoucí koupelny a popřípadě se vyvarovat chyb ještě před realizací celého díla. Klient tak získá přehled o prostoru, funkčním rozmístění zařizovacích předmětů a v neposlední řadě pohled na celkově sladěný design koupelny.

Výhody 3D simulace

  • Vizualizační program obsahuje rozsáhlé knihovny koupelnového vybavení od mnoha výrobců. Návrh je proto velmi podobný skutečnosti.
  • Podobu koupelny můžete v rámci 3D návrhu měnit do posledního okamžiku před započetím stavby.
  • Nabízíme Vám také odborné poradenství v našich koupelnových studiích.

Ukázky vizualizací

3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství 3D vizualizace koupelny a příslušenství
GABOTHERM WOLF PIPELIFE VIESSMANN GIACOMINI VAILLANT RONAL SIEMENS TEKLA HERZ
GEMINOX DANFOSS JIKA SANIT HL WILO SINKS THERMONA DAKON SCHELL HONEYWELL

Tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o.
Redakční systém: 4site CMS

tel.: +420 352 625 246
fax: +420 352 604 460